Knowledge @ Work

Twoje kluczowe kompetencje

Informacje prasowe

Informacje i materiały prasowe na temat projektu Knowledge@Work.

W Szczecinie powstaje nowy model studiów podyplomowych Knowledge@Work dla polskich uczelni

Kompetencje kluczowe niezbędne na rynku pracy, elastyczne formy nauki z e-learningiem i m-learningiem, gra mobilna „Pigułki kompetencji”, broker edukacyjny – to elementy nowego modelu studiów podyplomowych Knowledge@Work, który powstaje w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie. Od marca br. został on już uruchomiony na dwóch kierunkach studiów podyplomowych w ZPSB. Model K@W, testowany teraz w Szczecinie i Bydgoszczy, od 2015 roku będzie oferowany do wdrażania na uczelniach w Polsce. Projekt jest realizowany ze środków europejskich pod nadzorem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

czytaj więcej

W Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu ruszają studia podyplomowe w nowym modelu Knowledge@Work

Kompetencje kluczowe niezbędne na rynku pracy, elastyczne formy nauki z e-learningiem i m-learningiem, gra mobilna „Pigułki kompetencji”, broker edukacyjny – to elementy nowego modelu studiów podyplomowych Knowledge@Work.

Model na początek zostaje włączony na dwóch kierunkach studiów podyplomowych w ZPSB, które startują od 14 marca 2014 r. – Grafika komputerowa oraz Bezpieczeństwo i higiena pracy, a także na wybranych studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy, która to uczelnia współpracuje z ZPSB przy testowaniu K@W.

czytaj więcej

Kluczowe kompetencje na rynku pracy. Czy uczelnie potrafią sprostać wymaganiom osób dorosłych i pracodawców?

Broker edukacyjny i dobór kompetencji kluczowych dla potrzeb rynku pracy – te aspekty wzbudziły największe zainteresowanie ekspertów podczas panelu dyskusyjnego projektu Knowlegde@Work.

czytaj więcej

Nowoczesne studia podyplomowe – jak uczelnie mogą lepiej kształcić na potrzeby rynku?

Panel dyskusyjny ekspertów w nowym projekcie innowacyjnym Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie – Knowlegde@Work

czytaj więcej