Knowledge @ Work

Twoje kluczowe kompetencje

FAQ

 1. Mam problemy z zalogowaniem się na platformę. Gdzie mam szukać pomocy?

  Jeżeli nie pamiętasz swoich danych do logowania spróbuj przejść procedurę odzyskiwania hasła. Jeżeli wciąż masz problem z zalogowanie się na platformę odszukaj na platformie w zakładce Kontakt dane do osoby odpowiedzialnej za administrację platformą lub skontaktuj się ze swoim Brokerem edukacyjnym.

 2. Nie mogę wejść do Barometru Kompetencji Kluczowych. Dlaczego?

  Dostęp do Barometru Kompetencji Kluczowych otrzymujesz od Brokera edukacyjnego przypisanego do obsługi wybranego przez Ciebie kierunku studiów. Dostęp do Barometru otrzymasz najprawdopodobniej po zakończeniu procesu rekrutacji na studia podyplomowe.

 3. Nie mam dostępu do materiałów e-learningowych ze wszystkich kompetencji. Dlaczego?

  Otrzymujesz dostęp do 8 z 10 materiałów e-learningowych, które odpowiadają 8 modułom z zakresu kompetencji kluczowych. Zestaw tych modułów odzwierciedla Twoją zindywidualizowaną ścieżkę kształcenia i jest uzależniony od programu studiów na które aplikujesz oraz od wyniku diagnozy w Barometrze Kompetencji Kluczowych.

 4. Mam wykonane wszystkie testy w Barometrze Kompetencji Kluczowych. Co mam teraz zrobić?

  Jeżeli masz wykonane wszystkie testy w Barometrze Kompetencji Kluczowych umów się na rozmowę z Brokerem edukacyjnym opiekującym się kierunkiem studiów podyplomowych na które aplikujesz.

 5. W grze „Pigułki kompetencji” mogę tylko udzielać odpowiedzi na pytania. Skąd mam wiedzieć jakie są prawidłowe odpowiedzi? Gdzie mam szukać informacji dotyczących tych pytań?

  Gra mobilna „Pigułki kompetencji” jest narzędziem, w którym sprawdzasz poziom posiadanej wiedzy. Aby z sukcesem zakończyć grę możesz przygotować się czytając literaturę z danego zakresu lub korzystając z materiałów e-learningowych dostępnych także na Platformie Knowledge@Work.

 6. Co to znaczy, że będę mieć ustaloną zindywidualizowaną ścieżkę kształcenia?

  Zindywidualizowana ścieżka kształcenia polega na odpowiednim doborze kompetencji kluczowych do Twoich potrzeb i wymagań danego kierunku studiów podyplomowych. 60-70% modułów zrealizujesz zgodnie z wymaganiami kierunku, będą to tzw. moduły profesjonalne. Natomiast 40-30% będą stanowić moduły odpowiadające 10 kompetencjom kluczowym. W ramach tej liczby połowę kompetencji kluczowych (4 moduły) rekomenduje Ci Broker edukacyjny, natomiast drugą połowę (4 moduły) wybierasz samodzielnie.

 7. Mój wynik w Barometrze Kompetencji Kluczowych wskazuje bardzo wysoki poziom. Dlaczego muszę w takie sytuacji realizować moduły z tego zakresu?

  Jeżeli Twój wynik w Barometrze wskazuje poziom zaawansowany Broker edukacyjny rekomenduje Ci moduły z zakresu kompetencji kluczowych na poziomie zaawansowanych. Pamiętaj, że poziom kompetencji kluczowych jest zmienny w czasie. Kompetencje kluczowe oprócz posiadanej wiedzy i doświadczenia są odzwierciedleniem dążenia do samodoskonalenia.